Konsultant z językiem niemieckim

Cyclad Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta

Informacje o projekcie:

  • Branża: Consulting
  • Rodzaj projektu: udział w wewnętrznych projektach IT
  • Lokalizacja:Poznań
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (7.00-22.00), elastyczne godziny; czasem weekendowy dyżur. Jesteśmy otwarci na osoby chcące pracować tylko w weekendy, lub tylko popołudniami.
  • Wymagane języki: niemiecki i angielski - minimum na poziomie B2
  • Wynagrodzenie: 4500 - 5500 pln brutto w zależności od doświadczenia

Opis stanowiska:

  • Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
  • Monitorowanie poprawnego funkcjonowania systemów IT
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Rozwiązywanie drobnych usterek technicznych
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dotyczących funkcjonowania projektów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie (min.B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą klienta
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie
  • Znajomość systemów informatycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych
  • Program szkoleń z zakresu wiedzy IT
  • ,,No Dress code’
  • Szereg benefitów, m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.