Konsultant z j. portugalskim (B2+)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting

Poszukujemy osób z dobrą znajomością języka portugalskiego, zainteresowanych pracą z nowymi technologiami.

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
  • Określenie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
  • Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Portugalii
  • Wypełnianie raportów z działań
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji
  • Obsługa narzędzi biznesowych dużych firm portugalskich

Co musisz umieć i wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

  • Posiadać bardzo dobrą znajomość j. portugalskiego (min. B2)
  • Znajomość j. angielskiego będzie mile widziana
  • Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera
  • Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  •  Być otwarty na środowisko międzynarodowe i zdobywanie nowej wiedzy (dla każdego pracownika organizujemy szkolenia wdrażające na stanowisko pracy)
  • Być dyspozycyjny/ą do pracy na pełen etat od poniedziałku do piątku (8h tryb pracy)

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę
  • Świadczenia socjalne takie jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Brak dress code
  • Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (z umiejętności miękkich i twardych)
  • Przyjazna atmosfera w pracy, nieformalna struktura organizacyjna
  • Ciekawe eventy firmowe oraz poczęstunki organizowane w biurze i poza nim
  • Pakiet relokacyjny (dla osób oddalonych >100km od Katowic)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.