Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie

CYFROWY POLSAT

Opis stanowiska pracy

Dopiero rozpoczynasz swoja karierę? Jesteś młody, energiczny, nie lubisz dress codu i chcesz współpracować z pozytywnymi ludźmi? Zasmakuj w SUKCESIE i dołącz do nas! Aplikuj na stanowisko Konsultanta-Współpracownika obsługującego projekt dla Cyfrowego Polsatu w ramach połączeń przychodzących.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy kompleksowe szkolenie wstępne, za które płacimy. Godziny współpracy są elastyczne, a warunki finansowe bardzo atrakcyjne: podstawa 18 zł/h + prowizja uzależniona od zaangażowania. Możliwość rozwoju? Oczywiście! Gwarantujemy bieżące szkolenia i możliwość uczestnictwa w rekrutacji wewnętrznej. Oferujemy zniżki na usługi/produkty Grupy Cyfrowy Polsat oraz kartę MultiSport na preferencyjnych warunkach.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj i dołącz do najlepszych!

Prezentacja firmy

GRUPA CYFROWY POLSAT to m.in.:
Cyfrowy Polsat S.A. – lider na rynku płatnej telewizji... w Polsce, dostawca TV Mobilnej i nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym Internetu LTE
Redefine Sp. z o.o. – dostawca rozwiązań technologicznych z segmentu cyfrowej rozrywki, w tym serwisu online wideo – ipla oraz portalu muzycznego – muzo
U NAS MOŻESZ:
- zdobyć cenne doświadczenia uczestnicząc w innowacyjnych projektach
- w przyjaznej atmosferze uczyć się od ekspertów w swojej dziedzinie
- uczestniczyć w płatnych programach staży i praktyk,
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Administracja biurowa , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta , Praca Inne , Praca Praktyki / Staż