Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.
Oferta wyróżniona

Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie

CYFROWY POLSAT

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, masz już doświadczenie w obsłudze Klienta lub jesteś na początku swojej kariery zawodowej albo po prostu chcesz całkowicie zmienić profil tego co robisz, to jest oferta dla Ciebie!

W związku z realizacją projektu dla Cyfrowego Polsatu poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w zakresie telefonicznej obsługi Klientów.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Telefoniczną obsługę Klientów Cyfrowego Polsatu (połączenia przychodzące),
  • Sprzedaż i promowanie usług oferowanych przez Spółkę,
  • Realny wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy oraz budowanie relacji z Klientem.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Pozytywnego nastawienia, chęci rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności,
  • Motywacji i zdolności szybkiego uczenia się,
  • Zaangażowania w powierzone zadania,
  • Indywidualnego podejścia do potrzeb każdego Klienta.

Oferujemy:

  • Profesjonalne i kompleksowe szkolenie wstępne oraz okres adaptacyjny,
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia i rekrutacje wewnętrzne,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży,
  • Wsparcie i opiekę merytoryczną,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne prowizje za sprzedaż,
  • Elastyczne godziny współpracy,
  • Konkursy sprzedażowe,
  • Zniżki na usługi/produkty Grupy CP,
  • Kartę MultiSport na preferencyjnych warunkach,
  • Współpracę w młodym, energicznym zespole i przyjazną atmosferę.

Jesteś zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej? Prześlij swoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

GRUPA CYFROWY POLSAT to m.in.:
Cyfrowy Polsat S.A. – lider na rynku płatnej telewizji... w Polsce, dostawca TV Mobilnej i nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym Internetu LTE
Redefine Sp. z o.o. – dostawca rozwiązań technologicznych z segmentu cyfrowej rozrywki, w tym serwisu online wideo – ipla oraz portalu muzycznego – muzo
U NAS MOŻESZ:
- zdobyć cenne doświadczenia uczestnicząc w innowacyjnych projektach
- w przyjaznej atmosferze uczyć się od ekspertów w swojej dziedzinie
- uczestniczyć w płatnych programach staży i praktyk,
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Praca dla studenta , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management