Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Konsultant Wsparcia Bezpośredniego

Katowice, śląskie

it WORKS

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie informatyczne dla użytkowników końcowych
  • Świadczenie pomocy użytkownikom i rozwiązywanie problemów informatycznych
  • Zarządzanie incydentami, wnioskami i zmianami
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników końcowych
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie sprzętu i oprogramowania IT
  • Zarządzanie zainstalowanym oprogramowaniem i aplikacjami
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami i zespołami wsparcia w ramach projektów IT
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji dla użytkowników oraz innej dokumentacji IT
  • Wykonywanie otrzymanych zleceń serwisowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Wymagania

Wymagania obowiązkowe:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane informatyczne)
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Znajomość architektury systemów operacyjnych Windows oraz Linux
  • Doświadczenie w instalacji oraz w zarządzaniu systemami Linux
  • Podstawowa znajomość budowy i topologii sieci komputerowych
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz diagnozowania problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość dodatkowego języka obcego
  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie doświadczenie, świadcząc... usługi dla biznesu i działów IT. Działamy na rynku usług od 2001 roku na stałe współpracując z ponad 250 klientami i wspierając w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach. Od 2017 roku działamy w ramach Grupy Technologicznej Euvic.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting