Konsultant Wdrożeniowy – Serwisant Aplikacyjny (systemy medyczne)

Marcel S.A.

Warszawa, mazowieckie

Marcel S.A.
Jesteśmy firmą, działającą od 1992 roku, naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi i rozwiązywanie problemów biznesowych swoich klientów – zajrzyj na naszą ofertę pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel i serwis po działalność edukacyjną i szkoleniową.

Zakres obowiązków

• Wsparcie merytoryczne użytkowników oprogramowania w laboratoriach weterynaryjnych i/lub medycznych.

Będziesz odpowiadać za pomoc bezpośrednim użytkownikom programu w zrozumieniu jego działania i rozwiązywanie pojawiających się problemów. Problemy zgłaszane są mailowo, ale również telefonicznie dlatego będziemy oczekiwać obsługi zarówno dedykowanej skrzynki pocztowej, jak również kontaktu telefonicznego z klientem.

• Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi aplikacji.

Kiedy użytkownik zaczyna pracę z nowym programem trzeba go przeszkolić. Czasami są to indywidualne szkolenia a czasami w grupach. Bezpośrednio lub zdalnie.

• Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej (prezentacje, instrukcje użytkownika, dokumenty techniczne).

Z doświadczenia wiemy, że czasami przeszkolenie użytkownika nie wystarczy. Wtedy trzeba napisać instrukcję, aby nie musiał kontaktować się z nami codziennie w tej samej sprawie :)

• Testowanie zmian funkcjonalnych w aplikacjach i nowych wersji systemów.

Klienci są wymagający a my chcemy, żeby nasz klient był zadowolony. Dlatego ciągle rozwijamy nasze produkty. Nowe funkcje trzeba przetestować – sprawdzić czy i jak działają. To też będzie należało do Twoich obowiązków.

• Realizacja wdrożeń oprogramowania w laboratoriach na terenie całego kraju.

U każdego klienta, który zdecyduje się na zakup naszego oprogramowania odbywa się wdrożenie. Szkolimy użytkowników z obsługi programu i asystujemy przy rutynowej pracy do czasu, aż poczują się pewnie z nową organizacją pracy. Zazwyczaj jest to kilka dni.

• Współpraca z Product Ownerem i programistami w zakresie tworzenia i rozwoju oferowanych aplikacji.

Jako osoba mająca bezpośredni kontakt z klientem będziesz dla nich cennym źródłem informacji. Będziesz częścią zespołu tworzącego nowy produkt lub rozwijającego istniejący produkt.

Oczekiwania

• Wykształcenie wyższe ukierunkowane.

Dobrze byłoby, gdyby był to kierunek informatyczny. Jeszcze lepiej jeśli jest to kierunek analityka medyczna z uprawnieniami serologicznymi lub wiedzą nt. funkcjonowania pracowni serologii transfuzjologicznej z bankiem krwi.

• Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych i szkoleniach użytkowników.

Na tym stanowisku będziesz wdrażać nowy program w laboratorium. Będziemy oczekiwać, że odpowiednio przekażesz posiadaną wiedzę i wykażesz się dużą cierpliwością w stosunku do osób, które nie zawsze są biegłe w obsłudze komputera..

• Bardzo dobre zdolności interpersonalne.

Umiejętność komunikacji z ludźmi będzie Ci potrzebna nie tylko w kontakcie z klientem, ale również w codziennej pracy w zróżnicowanym zespole.

• Umiejętności identyfikacji problemów i aktywnego generowania rozwiązań.

Klient nie zawsze wie czego chce i nie zawsze potrafi ubrać to w słowa. Czasami trzeba mu pomóc i zrozumieć co ma na myśli. Doświadczenie jest tutaj kluczowe, ale chęć i umiejętności również.

• Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Warunek konieczny, zależy nam na samodzielnym pracowniku.

• Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Jeśli oczekujesz rutynowej pracy to nie aplikuj na to stanowisko. Jeśli natomiast lubisz kiedy coś się dzieje, nie stresuje się nieznane i chętnie uczysz się nowych rzeczy, to czekamy właśnie na Ciebie.

• Znajomość organizacji pracy laboratorium weterynaryjnego, medycznego, żywnościowego lub innego.

To bardzo duży plus dla Ciebie jeśli wiesz, jak pracuje się w laboratorium. Ułatwi Ci to zarówno naukę oprogramowania jak również kontakt z klientem.

• Zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

Na początku pracy Twój opiekun wyjaśni Ci wszystkie kwestie, przeszkoli i nauczy niezbędnych rzeczy. Jednak nie będzie z Tobą przez cały czas. Po okresie próbnym będziemy oczekiwać samodzielności w realizacji obowiązków.

Mile widziane

• Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem

Powinieneś potrafić rozmawiać z klientem i przyjąć zgłoszenie nawet, jeśli nie wiesz o co chodzi :)

• Doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji

Miło będzie jeśli za cel postawisz sobie znalezienie jak największej liczby błędów w naszym programie. Lepiej Ty, niż klient :)

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów w atmosferze wspierającej kreatywność i rozwój
  • możliwość rozwoju w obszarze R&D, zastosowań medycznych (badań laboratoryjnych) oraz usług globalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • kartę multisport

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dołącz do nas !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".