Konsultant - wdrożeniowiec systemów ERP

CDN Partner w Krakowie Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną realizację wdrożeń Comarch ERP (handel, gospodarka magazynowa, logistyka, produkcja), polegającą na prawidłowej instalacji oprogramowania, konfiguracji pod kątem klienta, przeprowadzania szkoleń operatorów oraz asysty/obsługi powdrożeniowej.
• Udział w sprzedaży oprogramowania poprzez prowadzenie prezentacji.
• Przygotowywanie analiz przed i powdrożeniowych.
• Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta).

Wymagania

Oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe (ewentualnie 4/5 rok studiów)/preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka, ekonomia.
• Wiedza merytoryczna z zakresu organizacji przedsiębiorstw.
• Umiejętność współpracy z klientem.
• Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów).
• Samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy.
• Znajomość oprogramowania z pakietu Microsoft Office.
• Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• Znajomość oprogramowania Comarch ERP.
• Znajomość języka SQL (Umiejętność pisania zapytań SQL),
• Znajomość technologii Microsoft, w szczególności SQL Server;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
• Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma CDN Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting