Konsultant / Wdrożeniowiec systemów Comarch ERP (Optima, XL)

Koder s.c.

Kraków, 30-650, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie analiz przedwdrożeniowych i wdrożeniowych.
  • Konfiguracja systemu zgodnie z analizą wdrożeniową.
  • Migracja danych pomiędzy systemami.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi programu.
  • Opieka serwisowa nad wdrożonymi systemami.
  • Udział w sprzedaży oprogramowania poprzez pomoc przy prowadzeniu prezentacji systemów ERP (wsparcie merytoryczne działu handlowego).
  • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (oraz studenci ostatnich lat); preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia.
  • Minimum pół roku doświadczenia w zakresie wdrażania Comarch Optima.
  • Wiedza merytoryczna z zagadnień: księgowych, rachunkowych i finansowych, kadrowo - płacowych, podstawy gospodarki magazynowej i sprzedaży.
  • Umiejętność pracy z klientem.
  • Kreatywność i analityczne myślenie.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Znajomość oprogramowania pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku Wdrożeniowiec systemów Comarch ERP w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy.
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i innowacyjnego oprogramowania.
  • Możliwości rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, sympozjach i konferencjach).

Prezentacja firmy

Wdrożenia systemów ERP, utrzymanie systemów, szkolenia i konsulti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria