Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Konsultant w Zespole Podatkowym

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się kancelarii oferującej kompleksowe doradztwo podatkowe oraz prawne, zajmującej czołową pozycję na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta do Zespołu Podatkowego

Miejsce pracy: Warszawa

Profil Kandydata:

  • Wykształenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne / prawnicze)
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym - mile widziane doświadczenie z zakresu M&A, Due Diligence lub restrukturyzacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, praca na co dzień z międzynarodowymi podmiotami
  • Mile widziana znajomość bazy danych LEX
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz chęć do działania. ;)

Jakie wyzwania na Ciebie czekają:

  • Pogłębienie wiedzy merytorycznej oraz zdobycie doświadczenia poprzez różnorodne projekty - VAT, CIT, PIT, TP
  • Rozwinięcie umiejętności miękkich, pod czujnym okiem przełożonego
  • Pogłębienie wiedzy procesów biznesowych
  • Wsparcie starszych konsultantów w ich bierzącej pracy
  • Wyspecjalizowanie się w dziedzine najbardziej do Ciebie dopasowanej

Co przygotował dla Ciebie nasz Klient:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / B2B
  • Możliwość współpracy z największymi firmami z różnych branż
  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz programach mentoringowych
  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Bardzo dobrą lokalizację - centrum Warszawy
  • Udział w zagranicznych wyjazdach integracyjnych, spotkaniach okolicznościowych oraz zajęciach języka angielskiego z native speakerem

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse