Konsultant w zespole Funduszy Unijnych

Sekwencja Sp. z o.o.

Warszawa, Łódź, Kraków, mazowieckie

Od: Sekwencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Kraków

OPIS STANOWISKA

  • Samodzielna praca z Klientem
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów
  • Samodzielna analiza możliwości pozyskania dofinansowania przez Klienta
  • Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie dla Klientów (PO IR, RPO)
  • Realizacja usług doradczych dla Klientów z różnych branż
  • Samodzielne zarządzanie realizacją projektów Klienta w tym rozliczanie projektów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie z zakresu pozyskiwania, nadzoru realizacji oraz rozliczania projektów dofinansowanych ze środków UE (w ramach PO IR, RPO) – warunek konieczny
  • Znajomość procedur związanych z dokonywaniem zakupów w ramach projektów dofinansowanych z UE
  • Bardzo dobra znajomość zasad pozyskiwania środków z funduszy unijnych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w stresie
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Własna inicjatywa
  • Mile widziana znajomość obszaru analityki finansowej

OFERUJEMY

  • Dużą samodzielność
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy praktycznej i zdobywania nowych umiejętności
  • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju i systematycznego podnoszenia kwalifikacji
  • Dostęp do innowacyjnych narzędzi IT wspierających pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość awansu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę