Konsultant w zespole Funduszy Unijnych

Sekwencja Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Sekwencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

SEKWENCJA to firma consultingowa, specjalizująca się w pozyskiwaniu dofinansowania i prowadzeniu projektów z funduszy UE, doradztwie biznesowym i informatycznym (m.in. przygotowanie strategii firmy, wchodzenie na nowe rynki zbytu, analiza potrzeb informatycznych) oraz wdrożeniach systemów informatycznych.

OPIS STANOWISKA

  • Analiza dostępnych konkursów dotacyjnych oraz nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami
  • Udział w realizacji usług doradczych dla Klientów z różnych branż, w tym projekty B+R, inwestycyjne, IT
  • Samodzielne prowadzenie analiz (przedsiębiorstw i rynków) oraz prezentowanie wyników w formie raportów dla Klienta
  • Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie dla Klientów
  • Udział w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE
  • Weryfikacja realizacji projektu z wytycznymi, nadzór nad zgodnością realizacji projektu z budżetem, sprawozdawczość, audyt, współpraca z jednostkami zewnętrznymi
  • Udział w budowaniu strategii rozwoju dla Klienta
  • Udział w reorganizacji modeli biznesowych dla Klienta
  • Odpowiedzialność za aspekty administracyjne
  • Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość
  • Zdolność do pracy pod presją czasu oraz w zespole
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Własna inicjatywa
  • Doświadczenie w podobnej branży
  • Mile widziana znajomość obszaru analityki finansowej
  • Samodzielność i inicjatywa w dążeniu do osiągania satysfakcji klienta i zaplanowanych celów
  • Wcześniej zdobyte doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie pomocne, ale nie jest konieczne

OFERUJEMY

  • Nieograniczony dostęp do eksperckiej wiedzy
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy praktycznej i zdobywania nowych umiejętności
  • Otwartość na własne pomysły i rozwiązania
  • Praca w dynamicznym zespole o dużej odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Dostęp do innowacyjnych narzędzi IT wspierających pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość awansu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.