Konsultant w salonie meblowym

RECREW HR

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja RECREW HR (Dawniej Wyg Hr Consulting) poszukuje osób zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery w kierunku architektury wnętrz od stanowiska:

Obowiązki:

  • Rozmowa i wstępny wywiad z klientem.
  • Informowanie klienta o usługach świadczonych przez salon.
  • Nawiązywanie relacji z klientami.
  • Dobra znajomość aktualnych trendów w zakresie aranżacji wnętrz.

Wymagania:

  • Komunikatywność.
  • Schludny wygląd i uśmiech. :)
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • Zainteresowanie architekturą wnętrz.

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie - sam wybierasz!
  • Możliwość awansu na projektanta wnętrz.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia związana z efektami pracy.
  • Możliwość dostosowania grafiku w godzinach:10:00 - 21:00 pon- sob oraz handlowe niedziele.
  • Mile widziani studenci/uczniowie.
  • Szeroki pakiet szkoleń.
  • Pakiet benefitów.
  • Praca w lokalizacji Warszawa Włochy i Warszawa Bemowo.
  • Praca od zaraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

RECREW HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting