Fortum Marketing and Sales Polska S.A.
Fortum poszukuje:
Jesteśmy największym wytwórcą energii elektrycznej w krajach nordyckich, Finlandii, Szwecji, Norwegii i jednym z największych producentów ciepła na świecie. Dostarczamy naszym klientom energię elektryczną, ciepło i chłod sieciowy, a także inne rozwiązania w dziedzinie energetyki, które przyczyniają się do poprawy jakości życia dzisiaj i w przyszłości. W Polsce FORTUM produkuje ciepło i prad w elektrociepłowniach oraz jest wiodącym sprzedawcą na rynku energii elektrycznej i gazu.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Konsultant Telesprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • umawianie spotkań dla sieci sprzedaży własnej oraz partnerskiej,
  • współpraca z doradcami w całej Polsce,
  • prowadzenie zestawień dotyczących wykonywanej pracy oraz raportowanie d Koordynatora Wydziału,
  • praca ze skryptem rozmowy i aktywna jego modyfikacja pod względem zmian na rynku energii oraz gazu,
  • realizacja sezonowych kampanii marketingowych.

Wymagania:

  • motywacja do pracy w strukturach Contact Center,
  • zdolności sprzedażowe,
  • bardzo dobra dykcja,
  • doświadczenie w rozmowach telefonicznych z klientami B2B (mile widziane),
  • samodyscyplina i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • wymiar czasu pracy: pełen etat,
  • system wynagrodzenia oparty o podstawę (13 zł/h)
  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy,
  • umowa o pracę,
  • zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu rynku energii elektrycznej oraz gazu,
  • miłą atmosferę pracy w kameralnym Call Center w centrum Łodzi,
  • szkolenie rozwijające oraz stałe wsparcie Przełożonego.
Osoby zainteresowane prosimy
o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk:
Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia!
Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.