KONSULTANT TELESPRZEDAŻY (Borkowo)

Goodmark Sp. z o.o. sp.k

80-180 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- telefoniczna sprzedaż produktów firmy
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość awansu w strukturach firmy
- stałe godziny pracy PN – PT (wolne weekendy i święta)
- stała pensja + system prowizyjny

Wymagania

- zaangażowanie i wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

Prezentacja firmy

Goodmark Sp. z o.o. Sp. k. to firma nieustannie rozwijająca się i zdoby... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi