Konsultant telefoniczny

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z rozwojem projektów grupy farmacja.net - największej wielokanałowej platformy komunikacji z farmaceutami, technikami farmaceutycznymi i aptekami poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • Obsługę infolinii wychodzącej i przychodzącej

  • Udzielanie klientom pomocy drogą telefoniczną

  • Tworzenie bazy klientów

  • Telefoniczną sprzedaż towarów, przedstawianie klientom oferty i udzielanie informacji

  • Przyjmowanie reklamacji i uwag ze strony klientów

  • Prezentowanie oraz promocję firmy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie na rynku

  • Możliwość pracy na godziny - rozliczenie elastyczne czasu pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia dla studentów studiów zaocznych

  • Perspektywę rozwoju wewnątrz organizacji

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pracę w biurze w Centrum Miedzeszyn

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawiania do klienta

  • Otwartości na nowe i nieszablonowe działania

  • Chęci do współtworzenia komunikacji z klientami

  • Dyspozycjyjności minimum 25h w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.