KONSULTANT TELEFONICZNY

ARTERIA S.A.

Warszawa, mazowieckie

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym w modelu BPO.

Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne, interaktywne i mobilne rozwiązania.
W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Telefoniczny kontakt z Klientami Biznesowymi,

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon,
  • Swoboda wypowiedzi,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Podstawowa obsługa komputera,

W zamian oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:30,
  • Stawkę 14 zł/h brutto + Premie,
  • Cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy,
  • Bieżący rozwój kompetencji sprzedażowych,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Udział w licznych konkursach wewnętrznych,
  • Pracę w zespole, który jest zgrany, pozytywny i otwarty na nowe znajomości,
  • Dla studentów - możliwość połączenia pracy ze studiami (elastyczny grafik!),
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, Stołówka.

Dołącz do naszego zespołu !

Dogodna lokalizacja: Warszawa ul .Stawki 2A (w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański)