Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

KONSULTANT TELEFONICZNY

Tarnów, małopolskie

Call Center Inter Galactica_

Opis stanowiska pracy

PRACA W TWOIM ZASIĘGU

Dołącz do sieci CCIG!

INDYWIDUALNY GRAFIK

PREMIE I PROWIZJE

POŁĄCZENIE PRACY Z NAUKĄ

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I AWANSU

ZDOBĄDŹ PIERWSZE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii,... badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie telefonicznej obsługi klienta.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Inne