Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Konsultant telefoniczny z j. niemieckim (zapraszanie na eventy, BEZ sprzedaży!)

Poznań, wielkopolskie

EcoJob Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej ECOJOB Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Miejsce pracy: Poznań

Szukamy osób do telefonicznej obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego

opis stanowiska:

- telefoniczna obsługa klientów z bazy (zapraszanie na eventy, BEZ SPRZEDAŻY)

oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- pracę od 16.10.2017r. na okres 6-8 tygodni
- 7h dziennie (od poniedziałku do piątku)
- stawka 14 zł netto/h

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- poprawna dykcja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez serwis INFOPRACA.

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlify w innych agencjach... pracy tymczasowej. Naszym priorytetem jest dostarczanie kompleksowych i elastycznych rozwiązań zarówno tym, którzy szukają zatrudnienia, jak i firmom poszukującym wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta