Konsultant telefoniczny - obsługa klienta

Verona Consulting Sp. z o.o.

Lublin, Zamość, Kraśnik, Chełm, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Pragniesz rozwijać swoje zdolności interpersonalne?

A może chcesz wrócić do aktywności zawodowej po przerwie, lub szukasz swojej pierwszej pracy?

Proponujemy pracę dostosowaną do potrzeb kandydata!

U nas doświadczenie nie jest podstawą do zatrudnienia, liczy się chęć do pracy!

Jeśli Twoim celem jest:

  • zarabianie więcej niż stawka minimalna
  • rozwijanie swoich zdolności w branży bezpośredniej i obsłudze klienta
  • zdobywanie doświadczenia w imponującym tempie, nieosiągalnym nigdzie indziej

To nie czekaj i aplikuj!

Proponujemy:

  • Wysoką stawkę podstawową – 11,60 zł/h netto
  • Prowizje wynikowe, podwyższające stawkę podstawową nawet do 16 zł/h
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Godziny pracy od 8 do 16 bez nadgodzin!
  • Szkolenia wdrażające, oraz wsparcie zespołu w osiąganiu wyników
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju i awansu

Nie wymagamy dodatkowego doświadczenia

Rozpatrzymy każdą aplikację,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi