Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.
Oferta wyróżniona

Konsultant Telefoniczny Infolinii Przychodzącej

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Bank Pocztowy SA

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • telefoniczne wsparcie Klientów zgodnie z naszymi zasadami,
  • wykonywanie operacji w aplikacjach i systemach bankowych,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

U nas możesz:

  • rozpocząć karierę w finansach,
  • współtworzyć polską bankowość,
  • zrozumieć procesy biznesowe,
  • zdobyć i poszerzać doświadczenie,
  • rozwijać się w ramach ścieżki kariery,
  • pracować w firmie zapewniającej stabilne warunki zatrudnienia,
  • mieć dostęp do pakietu benefitów,
  • prywatna opieka medyczna LUX MED od 0zł dla Ciebie i Twoich najbliższych,
  • Karta Benefit Multisport za 19zł miesięcznie,
  • Pracowniczy Program Emerytalny (Bank dodatkowo finansuje 5% Twojego wynagrodzenia i przekazuje je na III filar).

Szukamy osób, które:

  • posiadają wykształcenie co najmniej średnie,
  • chcą pogodzić życie prywatne z życiem zawodowym (możliwość pracy na część etatu),
  • są dyspozycyjne i gotowe do pracy w trybie zmianowym (zmiany 8 godzinne w systemie 24h/7).

Wymagania

Do udziału w rekrutacji zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Bank Pocztowy to uniwersalny Bank świadczący bezpieczne i przejrzyste usługi finansowe w... Urzędach Pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju.
Nasz Bank powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Akcjonariuszami Banku Pocztowego są Poczta Polska Spółka Akcyjna (75% minus jedna akcja) oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. (25% plus jedna akcja). Są to znane i renomowane instytucje, cieszące się dużym zaufaniem społecznym. Dzięki naszym Akcjonariuszom posiadamy największą w kraju sieć dystrybucji oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bankowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Bankowość , Praca Obsługa klienta , Praca Finanse , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting