Konsultant telefoniczny ds. Odnawialnych Źródeł Energii ZABRZE

Gi Group Poland S.A.

Zabrze, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Zabrze

Dla naszego Klienta, firmy z branży marketingowej, poszukujemy osób na stanowisko:
Konsultant telefoniczny

Oferujemy:
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
* możliwość pracy na niepełny etat, w dogodnych godzinach
* wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja od ilości umówionych spotkań
* premia frekwencyjna za obecność w pracy - do 400 zł netto
* liczne wewnętrzne konkursy z nagrodami
* pakiet szkoleń i warsztatów
* darmowy parking pod firmą
* realna szansa na awans w strukturach firmy
* po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej
* dostęp do Benefitsystem - karty podarunkowe do sklepów np. Lidl, Biedronka, Empik, Rossmann
* dostęp do Netflixa lub Spotify opłacany przez firmę

Zakres zadań:
* wykonywanie połączeń do Klientów indywidualnych wg bazy pracodawcy
* umawianie spotkań między Klientem a Regionalnym Doradcą Klienta - rozmowy nie dotyczą żadnej sprzedaży :)
* korzystanie z bazy danych oraz uzupełnianie informacji w systemie

Wymagania:
* komunikatywność i dobra dykcja
* doświadczenie na stanowisku konsultanta telefonicznego - mile widziane
* wykształcenie minimum średnie
* obsługa komputera i pakietu Ms Office

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.