Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

Konsultant Telefoniczny - 1 zmiana - 14 zł/h BEZ SPRZEDAŻY!!!

Łódź, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • nawiązywanie połączeń wychodzących - bez sprzedaży
  • informowanie klientów firmy o dostępnych produktach
  • elastyczny czas pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w call center - warunek konieczny
  • dyspozycyjność
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta
  • umowę zlecenie
  • pracę w systemie I zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze - 14 zł/h brutto

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta