Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta

Grupa Outworking

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- realizację procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu, niebezpośrednich kanałów
- komunikacji na infolinii przychodzącej (telefon, e-mail, fax, formularz web itp.),
- udzielanie klientom istotnych informacji,
- obsługa reklamacji oraz wniosków,
- podejmowanie decyzji odnośnie problemów klienta zgodnie z procedurami.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie,
- sumienność,
- doświadczenie w obsłudze klienta oraz systemach bilingowych (np. CRM),
- komunikatywność,
- obsługa MS Office Word,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- poprawność wymowy,
- umiejętność bezwzrokowego pisania (mile widziana).

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa