Konsultant telefonicznej obsługi klienta - UMOWA O PRACĘ - infolinia przychodząca

FallWork Sp. z o.o.

KRAKÓW, małopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: KRAKÓW

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta - UMOWA O PRACĘ! - INFOLINIA PRZYCHODZĄCA

OBOWIĄZKI :
• realizacja procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu niebezpośrednich kanałów komunikacji na infolinii przychodzącej
• udzielanie klientom istotnych informacji dotyczących działalności firmy
• obsługa reklamacji oraz wniosków
• odpowiadanie na elektroniczne pytania klientów
• wprowadzanie danych do systemu elektronicznego
• podejmowanie decyzji odnośnie problemów klienta zgonie z procedurami

OFERUJEMY :
• pracę w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 2,800 zł brutto + system premiowy
• praca na pełen etat od poniedziałku do piątku (możliwość zatrudnienia również w ramach 1/2 etatu)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - konieczne
• sumienność
• komunikatywność
• obsługa MS Office WORD
• mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM
• umiejętność bezwzrokowego pisania (mile widziana)