Konsultant telefonicznej obsługi klienta Pełen/Pół etatu Warszawa

Grupa Outworking

Warszawa Ochota, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

realizację procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu niebezpośrednich kanałów komunikacji na infolinii przychodzącej
udzielanie klientom istotnych informacji dotyczących działalności firmy
obsługa reklamacji oraz wniosków
odpowiadanie na elektroniczne pytania klientów
wprowadzanie danych do systemu elektronicznego
podejmowanie decyzji odnośnie problemów klienta zgodnie z procedurami

Zatrudnienie w oparciu na umowy o pracę. Możliwość pracy na 1/2 bądź pół etatu.

Wymagania

-sumienność
-asertywność
-doświadczenie w obsłudze klienta
-komunikatywność
-obsługa MS Office WORD
-mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM
-umiejętność bezwzrokowego pisania (mile widziana)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość uzyskania premii
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta