Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta (infolinia przychodząca)

Grupa Outworking

61-502 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • - realizację procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu niebezpośrednich kanałów komunikacji na infolinii przychodzącej
  • - udzielanie klientom istotnych informacji dotyczących działalności firmy
  • - obsługa reklamacji oraz wniosków
  • - odpowiadanie na elektroniczne pytania klientów
  • - wprowadzanie danych do systemu elektronicznego
  • - podejmowanie decyzji odnośnie problemów klienta zgonie z procedurami

Oferujemy:

  • - pracę w oparciu o umowę o pracę
  • - wynagrodzenie 2,500 zł brutto + system premiowy
  • - praca na pełen etat od poniedziałku do piątku (możliwość zatrudnienia również w ramach 1/2 etatu)

Wymagania

  • - sumienność
  • - asertywność
  • - doświadczenie w obsłudze klienta (min roczne)
  • - komunikatywność
  • - obsługa MS Office WORD
  • - mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • - umiejętność bezwzrokowego pisania (mile widziana)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość uzyskania premii
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta