Konsultant technologiczny- piekarz/cukiernik

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta- firmy, która zajmuje się kompleksowym wsparciem dla branży piekarniczej i cukierniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant technologiczny- piekarz/ cukiernik.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która pomaga swoim klientom w zakresie wysoko zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla branży piekarniczej i cukierniczej.

Opis stanowiska

  • Budowanie i realizacja strategii firmy w obszarze nowoczesnego kanału sprzedaży.
  • Opracowanie oraz współtworzenie receptur piekarskich oraz cukierniczych dla nowoczesnego kanału sprzedaży.
  • Przyrządzenie wypieków podczas wizyt handlowych.
  • Analiza branży pod kątem trendów, danych sprzedażowych oraz działań konkurencji pod kątem wdrożenia nowych produktów i rozwoju sprzedaży.
  • Wdrażanie, rozwój produktów oraz zapewnienie doradztwa technologicznego.
  • Codzienna współpraca oraz utrzymanie relacji z partnerami biznesowymi w obszarze nowoczesnego kanału sprzedaży.
  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla klientów.
  • Branie udziału w wydarzeniach branżowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie zawodowe cukiernicze lub piekarskie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży B2B lub B2C.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku piekarza lub cukiernika
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy wyjazdowej (obszar pracy: woj. mazowieckie).

Oferujemy

  • Praca dla międzynarodowej organizacji.
  • Umowa o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page