Konsultant techniczny w Biurze Obsługi Klienta

Tartel Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Tartel sp. z o.o., właściciel telefonii internetowej HaloNet, poszukuje do pracy osoby na stanowisko konsultant techniczny w BOK.

Wymagania:

1) znajomość systemu operacyjnego Windows/Linux;

2) kreatywność, zaangażowanie, zdolności komunikacyjne;

4) dodatkowym atutem będzie znajomość technologii VoIP (konfiguracja bramek VoIP, Softphone) oraz wiedza z zakresu działania sieci komputerowych.

 Oferujemy:

     * umowę o pracę

     * możliwość rozwoju w ciekawej, nowoczesnej branży

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, w których musi znajdować się klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Tartel Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)"

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Tartel Sp. z o.o. jest niezależnym operatorem usług telefon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta