Konsultant techniczno-handlowy

Fitnet Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą sumienną, prawdomówną i kreatywną, lubisz poznawać ciągle nowych ludzi, informatyka to Twój konik a także lubisz sport, to nasze ogłoszenie jest dla Ciebie.

Szukamy do naszego zespołu osób, które nie boją się wyzwań, które nie lubią nudy w pracy i chcą sumiennie pracować otrzymując za to właściwe wynagrodzenie.

Twoje przyszłe zadania:

  • Sprzedaż oprogramowania jak i całych systemów obsługi klienta w branży sportowej,
  • Stacjonarna obsługa dotychczasowych klientów firmy,
  • Budowanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Udział w targach i innych wydarzeniach branżowych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód na wyjazdy służbowe

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Silna motywacja do realizacji postawionych celów
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami dla kandydatów będą:

  • Znajomość branży fitness (doświadczenia z tej branży)
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu IT

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją oprogramowania dla obiektów sportow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż