Konsultant systemu SCM/APS

Coima s.c.

Lipsk, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Konsultanta Systemu SCM/APS w firmie Orsoft GmbH

Jako konsultant będziesz odpowiedzialny za poprawną konfigurację i wdrożenie oprogramowania APS oraz SCM w celu poprawy wydajności procesów biznesowych klientów firmy Orsoft GbmH.

Do twoich zadań należeć będzie:

  • kontakt z klientem oraz definiowanie celów i kryteriów zapewniających sukces projektu;
  • bieżące dostosowywanie oferty funkcjonalnej do potrzeb oraz możliwości klienta;
  • konfigurowanie oprogramowania pod kątem modelu danych i elementów interfejsu użytkownika;
  • wytyczanie zadań rozwojowych oraz nadzór nad nimi;
  • przeprowadzanie testów w oparciu o dane pochodzące z systemu SAP ERP klienta;
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu;
  • wsparcie techniczne dla klientów z Polski oraz innych krajów Europy Środkowej.
  • prowadzenie dokumentacji oraz raportów.

Wymagania

  • ukończenie studiów wyższych (mgr, mgr inż. lub dr): informatyka, matematyka, fizyka, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, kierunki związane z procesami biznesowymi przedsiębiorstw produkcyjnych, inne studia inżynierskie;
  • doświadczenie oraz znajomość systemów ERP (preferowany SAP ERP);
  • wiedza na temat zarządzania łańcuchem dostaw;
  • podstawowa znajomość języka programistycznego Python;
  • umiejętność analitycznego myślenia nakierowanego na rozwiązywanie problemów;
  • biegła znajomość (min. C1) angielskiego i/lub niemieckiego - warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma Coima s.c. jest polskim partnerem zagranicznych dostawców rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości