Konsultant systemu MS Dynamics NAV

Lublin, lubelskie

W&K Industriemontage Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na stały rozwój oraz poszerzamy swoje kompetencje i możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Opis stanowiska:

  • prace wdrożeniowe i rozwojowe w obszarze MS Dynamics NAV
  • projektowanie i modyfikacja funkcjonalności i raportów
  • testowanie i dokumentowanie prac
  • rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów systemu

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego/ język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych i obsługi systemu MS Dynamics NAV
  • wykształcenie informatyczne; ukończone studia lub praktyka zawodowa w IT i środowisku związanym z rozwojem systemów ERP
  • wiedza z zakresu planowania, wsparcia i obsługi systemów informatycznych (project management)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • analityczne myślenie i dokładność
  • gotowość do wyjazdów służbowych (zagranica; dłuższe okresy)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • pewność i stabilność pracy (umowa o pracę)
  • rozwój kariery i doskonalenie umiejętności zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

W&K to:

doświadczenie i wydajność
dynamika i innowacja
globalne... wyzwania i lokalne rozwiązania
W przypadku montaży mechanicznych i elektrycznych instalacji przemysłowych przekonujemy naszych klientów kompetencją, niezawodnością i jakością.

Każdy z naszych pracowników odznacza się motywacją, zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

W centrum naszego myślenia i działania jesteście Państwo – nasi klienci i pracownicy

Dzięki indywidualnym kompleksowym rozwiązaniom realizujemy nasz wspólny sukces.

Oferujemy:
MONTAŻ MECHANICZNY
Montaż mechaniczny maszyn i urządzeń
Kompleksowa relokacja maszyn i urządzeń
Montaż hydrauliczny i pneumatyczny
Montaż konstrukcji stalowych
Budowa rurociągów włącznie z izolacją
Transport i ciężki transport do 500 ton
Konserwacja i naprawa
Kontrola urządzeń
Rozruch/uruchomienia
Badania nieniszczące (prześwietlania itp..)

MONTAŻ ELEKTRYCZNY
Przemysłowe instalacje elektryczne - ogólnie
Dostawa kompletnych materiałów instalacyjnych takich jak kable, przewody, trasy, rynny
Projektowanie okablowania elektrycznego
Robotyka i programowanie PLC
Pomiary zgodne z normami DIN i EN, takie jak technika sieciowa Profibus, Ethernet i swiatłowody
Przebudowa i rozbudowa istniejących urzadzeń
Wsparcie przy uruchomieniach i rozruchach
Dokumentacja
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI MONTAŻOWYMI

Organizacja i planowanie projektów
Zarządzanie bezpieczeństwem i jakością
Koordynacja projektów
Dokumentacja techniczna i odbiór projektu
Przygotowanie i logistyka projektów
Nadzór montażu i kontrola kosztów
Planowanie ogólne i szczegółowe
Tłumaczenia

MASZYNY I URZĄDZENIA
Wynajem narzędzi i wyposażenie budów wszelkiego rodzaju
Wynajem wózków jezdniowych
Wynajem kontenerów różnego typu
Wynajem narzędzi specjalnych
Sprzedaż narzędzi
Zarządzanie narzędziami
Rozwiązania outsourcing'owe
Wynajem urządzeń wielkogabarytowych: dźwigi, podnośniki, platformy itp..
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości