Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

KONSULTANT - SPRZEDAWCA (branża kosmetyczna)

Warszawa – Lotnisko Okęcie, mazowieckie

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AXIALUS High Quality Workers poszukuje dla swojego Klienta osób zainteresowanych pracą w charakterze KONSULTANTA-SPRZEDAWCY w branży kosmetycznej.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, lubisz pracę z ludźmi
oraz uwielbiasz kosmetyki – aplikuj już teraz!

Wymagania

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • doradztwo w zakresie doboru kosmetyków
  • dbanie o należytą ekspozycję towarów

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie
  • zorientowanie na potrzeby Klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • doświadczenie w handlu oraz obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • mile widziany ukończony kurs kosmetologii lub wizażu

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • elastyczny system czasu pracy lub praca weekendowa
  • rozbudowany system szkoleniowy

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta