Konsultant / Specjalista ds. rekrutacji

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów za pomocą różnych metod i narzędzi
  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
  • udział w organizacji i koordynacji prac pracowników za granicą
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • znajomość j.niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych min. 1 rok
  • znajomość technik rekrutacyjnych
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie przełożonego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacji i obsłudze Klienta
  • możliwość rozwoju znajomości j.niemieckiego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • jasny i atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.