Konsultant / Specjalista ds. Rekrutacji z j.niemieckim

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • wyszukiwanie kandydatów i kandydatek do pracy w Niemczech na stanowiska produkcyjne oraz specjalistyczne
  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych i w innych mediach społecznościowych, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz weryfikacja kompetencji i umiejętności, opracowanie profilu kandydata, organizacja wyjazdu
  • monitorowanie lokalnego rynku rekrutacyjnego, tworzenie kampanii rekrutacyjnych, współpraca z urzędami pracy, uczelniami, biurami karier
  • prowadzenie bieżącej administracji bazy aplikacji oraz dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem zagranicznym - obsługa w j.niemieckim
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy w branży HR - min. 1 rok.
  • bardzo dobre umiejętności obsługi MS Office
  • umiejętności interpersonalne i analityczne, swobodę w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • samodzielność, wielozadaniowość, sumienność, odpowiedzialność
  • proaktywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie.

Jeśli uważasz, że proponowane stanowisko jest właśnie dla Ciebie to zapraszamy do aplikowania. W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy Ci:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + motywujący system prowizyjny
  • pełne wdrożenie niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie o jasno sprecyzowanej misji, wizji i wartościach
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę, zapas kawy, mleka i herbat smakowych, które nigdy się nie kończą.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.