Konsultant serwisu IT

Widget Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma WIDGET działa w branży IT od 20 lat i przez cały ten czas zajmujemy się obsługą Klientów biznesowych.

Od początku działalności naszą ambicją było oferowanie Klientom wysokiej jakości usług, sprzętu oraz oprogramowania informatycznego połączonego z doradztwem w zakresie rozwiązań technologicznych.

Dostarczamy profesjonalną wiedzę z zakresu nowych technologii, którą wykorzystujemy wdrażając, integrując i optymalizując systemy informatyczne naszych Klientów.

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne wymagania stawiane kandydatom:

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10 oraz Windows Server
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Mile widziane podstawy zagadnień bazodanowych SQL oraz obsługi baz (MS SQL)
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność logicznego, analitycznego myślenia oraz szukania rozwiązań
  • Szybkość przyswajania nowych informacji
  • Czynne prawo jazdy kat B.

Zakres obowiązków m. in.:

  • Obsługa klienta – telefon, email, pomoc zdalna
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klienta
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie ruchu sprzętu komputerowego u kluczowych klientów
  • Współpraca z innymi pracownikami

W zamian oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie IT
  • Dobrą lokalizację biura tuż przy Metrze Racławicka
  • Elastyczne warunki zatrudnienia – według preferencji
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma WIDGET została założona w roku 1999 i od tego czasu zajmuje się ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Kontrola jakości