Konsultant Service Desk

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

• Obsługa zgłoszeń użytkowników w dedykowanym systemie

• Wsparcie użytkowników w zakresie funkcjonowania aplikacji

• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

• Utrzymanie stałego wsparcia i kontaktu z użytkownikami.

Wymagania

• Wiedza z zakresu IT (obszar wsparcia sprzętu biurowego)

• Znajomość środowiska windows oraz pakietu biurowego office

• Znajomośc języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe w obszarze IT

• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu

• Umiejętność pracy w zespole

• Mile widziane doświadczenie w pracy na HelpDesku lub ServiceDesku, a także znajomość SP, SQL w stopniu podstawowym

Oferta

• Możliwość rozwoju,

• Perspektywa długoterminowej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials