Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Konsultant SAP PS/PM

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • Ścisła współpraca z organizacją w zakresie tworzenie innowacyjnych rozwiązań w obszarze controllingu, inwestycji i gospodarki remontowej w środowisku SAP S/4 HANA 1610
  • Udział w spotkaniach projektowych, definiowanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych wprowadzanych rozwiązań
  • Koordynacja prac partnerów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Realizacja testów FUT i nadzór nad testami UAT
  • Wsparcie wewnętrznego zespołu developerów w realizacji wypracowanych rozwiązań
  • Bieżąca analiza nowych rozwiązań i technologii pojawiających się na rynku
  • Prowadzenie małych projektów rozwojowych w obszarze finansów
  • Optymalizacja bieżących procesów poprzez proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • Wsparcie w rozwiązywaniu błędów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie minimum 3 lata jako konsultant SAP PS/PM
  • Doświadczenie w implementacji modułów PS/PM/IM
  • Umiejętność interpretacji kodu ABAP - mile widziane
  • Doskonała komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta biznesowego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – mile widziane
  • Umiejętność zarządzania projektami, praca w zespołach macierzowych – mile widziane

Oferujemy:

  • rozwój w convienance nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • elastyczny czas pracy i homeoffice
  • lokalizacja w samym sercu Poznania
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • imprezy i wydarzenia firmowe
  • dedykowany onboarding Akademii Żabka
  • podnoszenie kwalifikacji: j. angielski, zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".