Konsultant SAP ISU

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Konsultant SAP ISUMiejsce pracy: Warszawa
SAP IS-U (Industry Specific Solution for Utilities Industry)

Obowiązki
  • Wsparcie i mentoring programistów ABAP
  • Konfigurowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz funkcjonalnej
  • Kompletowanie i analiza wymagań biznesowych w zakresie SAP ISU
  • Ścisła współpraca z zespołem architektów, konsultantów, programistów i biznesem

Oczekiwania
  • Min. 2 lata doświadczenia w konfigurowaniu systemu SAP ISU
  • Konieczna znajomość języka ABAP,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość modułu SD, komponentu IDEX lub integracji z CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku pracy operującym na najnowszych wersjach systemu SAP, w zespołach pracujących w metodyce SCRUM
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną i świadczenia socjalne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.