Konsultant SAP (FI/FI-CO)

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1122136

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Katowice
Rodzaj umowy: B2B
Długość projektu: Długoterminowa współpraca
Stawka: 100 - 120 PLN/ h (do negocjacji)
Angielski: B2

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie jako programista lub konsultant SAP.
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP FI-CO w tym FI-AA.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość w zakresie ESS i MSS oraz SAP SRM
  • Znajomość zasad rachunkowości i finansów.
  • Mile widziana znajomość narzędzi do skanowania statycznego (HR Fortify) i dynamicznego kodu (Qualys).
  • Zorientowanie na rozwój i osiąganie celów.
  • Samodzielność i wysoka jakość wykonywanej pracy.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój systemu SAP.
  • Uczestnictwo w rozwoju systemu m.in. do wersji mobilnej.
  • Uczestnictwo we wdrożeniu wersji mobilnej systemu.
  • Opracowanie testów automatycznych.
  • Testy wydajnościowe rozwiązania.
  • Dbanie o bezpieczeństwo rozwiązania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland