Konsultant SAP – FI/CO, SD, MM, WM

.FIS-SST Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od 2002 roku wspieramy sukces firm tworząc unikalne rozwiązania IT.
Zatrudniamy w Polsce blisko 60 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
Realizujemy projekty dla naszych klientów w Niemczech.

Zajmujemy się portalami B2B i transformacją cyfrową tworząc oprogramowanie dedykowane w technologii Java, SAP, Microsoft.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj dla światowych marek.
Twój rozwój jest dla nas kluczowy.
Podstawowe informacje
.FIS-SST Sp. z o.o. Miejsce pracy:
Gliwice
ul. Bojkowska 37c
.FIS-SST Sp. z o.o. Godziny pracy:
Start: 7:00 - 9:00
Koniec: 15:00 - 17:00
.FIS-SST Sp. z o.o. Forma zatrudnienia:
umowa o pracę / B2B

Profil kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku konsultanta SAP (minimum 2 lata)
  • Doświadczenie przy wdrażaniu jako Key User lub konsultant jednego z modułów SAP: FI/CO, SD, MM, WM
  • Znajomość procesów i ich konfiguracji
  • Gotowość do podróży w momencie wdrażania projektu na miejscu u klienta (max 1/3 czasu)
  • Komunikatywność oraz zdolności analityczno - organizatorskie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

Zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych na podstawie wzorca SAP standard (Europa Środkowa: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Serbia)
  • Wsparcie dla Klientów w obszarze SAP
  • Przyjmowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń Klienta, wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Audyty powdrożeniowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Szerokie możliwości rozwoju osobistego poparte szkoleniami
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Doskonałą atmosferę pracy