Konsultant Qlik Sense/QlikView

Humansoft Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Humansoft jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu własnego oprogramowania ERP, B2B, B2C, EDI i BI. Realizujemy projekty dla największych, strategicznych firm przy użyciu najwydajniejszego na rynku systemu Business Intelligence Qlik. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych QlikView i Qlik Sense w Polsce. Humansoft to firma gdzie pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Gwarantujemy najwyższą kulturę pracy, ciągłą edukację i rozwój zawodowy.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

OPIS STANOWISKA:

Do naszego zespołu Business Intelligence poszukujemy osoby ambitnej oraz pełnej entuzjazmu, której głównym zadaniem będzie budowa modeli analitycznych oraz dashboardów w narzędziach Business Intelligence Qlik Sense i QlikView.

W zakres prac wchodzić będą:

  • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych
  • Projektowanie i budowa ekstraktorów i generatorów danych
  • Projektowanie modeli analitycznych
  • Budowa dashbordów analitycznych
  • Współpraca z klientem w ramach realizowanych projektów wdrożeniowych
  • Tworzenie stron mash-up, rozszerzeń, widżetów
  • Testowanie wprowadzonych zmian
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

OCZEKIWANIA WOBEC IDEALNEGO KANDYDATA:

  • Dobra znajomość Qlik Sense i QlikView
  • Znajomość baz danych
  • Dobra znajomość technologii: JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, JQuery
  • Doświadczenie z RWD
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość zagadnień administracji serwerami Windows
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych
  • Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA
  • Pasja, optymizm, rzetelność oraz stała chęć do nauki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w korzystaniu z API, znajomość AngularJS
  • Mile widziane doświadczenie poparte referencjami

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • Możliwość pełnego wdrażania własnych pomysłów
  • Dostęp do najnowszych technologii IT - możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu Qlik Sense
  • Możliwość zdobycia certyfikatu Qlik Sense Business Analyst
  • Miłą i antykorporacyjną atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

Zaznaczamy, że nie wszystkie oczekiwania muszą zostać spełnione. Poszukujemy ambitnych osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową poprzez poznawanie nowych technologii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV klikając w przycisk aplikowania.