Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Konsultant podatkowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontakt z zagranicznymi biurami- zapewnienie płynnej komunikacji i przepływu informacji między jednostkami
  • wsparcie przy wdrażaniu ostatnich zmian podatkowych
  • wsparcie działów biznesowych, w szczególności w przeglądzie umów
  • wsparcie dla działów księgowości i finansów z zakresu podatków
  • komunikacja z organami podatkowymi
  • pomoc przy usprawnianiu oraz wdrażaniu nowych procesów

Od Kandydata oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego (praca głównie w tym języku)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z księgowością, doradztwem podatkowym lub podobnym
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego (w szczególności podatku VAT)
  • wykształcenia kierunkowego: Finanse, Prawo, Rachunkowość lub pokrewne
  • umiejętności pracy w zespole
  • silnych zdolności analitycznych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie
  • udział w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco na okres 1 roku

Numer referencyjny: DP/WA1/04/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.