ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konsultant podatkowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja projektów z zakresu tax consulting dla dużych przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych korporacji;
  • Praca grupowa, wykonywana we współpracy z doświadczonymi doradcami podatkowymi;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie w mowie i w piśmie
  • Mile widziane doświadczenie (1 - 2 lata) w doradztwie podatkowym oraz praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word)
  • Zdolność analitycznego oraz kreatywnego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Precyzyjnie zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i budowania pozycji w ramach firmy
  • Możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie doradczej wśród wysokiej klasy specjalistów
  • Realizację ciekawych projektów podatkowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, "owocowe" poniedziałki oraz czwartki
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials