Konsultant Platformy Benefitowej

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1152276

Oferta:
Jeśli marzysz o złapaniu doświadczenia pracy w korporacji - to stanowisko jest dla Ciebie!
Rekrutujemy do firmy o międzynarodowym charakterze, oferującej duże możliwości rozwoju wśród liderów branży pośrednictwa ubezpieczeniowego i zarządzania kapitałem ludzkim. Praca od poniedziałku do piątku.

Obowiązki na tym stanowisku:
telefoniczna i mailowa obsługa klientów, świadczenie usług informacyjnych dot. produktów i funkcjonowania platformy benefitowej (pełne wdrożenie, pakiet szkoleń), serwis rynku brytyjskiego

Wymagania:
bardzo dobry język angielski (C1), uprzejmość i kultura osobista, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Jeśli chcesz sprawdzić się w środowisku międzynarodowym:
wyślij do nas swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland