Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Sp. z o.o.
Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego
Jesteśmy ogólnopolską szkołą zajmującą się prowadzeniem kursów dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z zakresu nowoczesnych technik uczenia się, efektywnego czytania i technik pamięciowych. Prawie 15-letnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby naszego klienta, w sposób elastyczny dostosować program do jego potrzeb i wymagań. Proponujemy różne kursy w zależności od grupy wiekowej.
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy osób na stanowisko:

KONSULTANT OŚWIATOWY / ZESPOŁY SPRZEDAŻOWE

Miejsce pracy: Warszawa, Płock, Piaseczno, Sierpc, Gostynin

Praca na terenie całego województwa.

Opis stanowiska:

  • Praca polega na finalizowaniu umów na kursy edukacyjne. Będą to osoby, które same poprosiły o spotkanie.

Wymagamy:

  • gotowości do pracy min. 4 dni w tygodniu (praca głównie popołudniami lub weekendy)
  • gotowości do użytkowania własnego samochodu
  • bardzo wysokiej etyki i kultury osobistej
  • motywacji do osiągania celów sprzedażowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz kursów edukacyjnych

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • bardzo atrakcyjny system motywacyjny
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
  • dowolne formy zatrudnienia (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • elastyczny czas i gwarancja ciągłości pracy
  • przekazujemy listę osób zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną
  • mile widziane całe zespoły sprzedażowe
Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny należy przesłać przez kliknięcie przycisku APLIKUJ poniżej:
Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki.