Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Konsultant Obsługi Klienta z Językiem Rosyjskim

Kraków, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:

  • obsługa klientów przez czat, telefoniczne połączenia przychodzące, wiadomości SMS oraz pocztę elektroniczną,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • współpraca z innymi działami organizacji.

Wymagamy od Ciebie:

  • biegłej znajomości języka rosyjskiego,
  • minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • sprawnej obsługi komputera,
  • zaangażowania oraz sumienności,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing