Konsultant Obsługi Kandydata z j. niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - podstawa plus bonusy uzależnione od wyników
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy z biura w Opolu lub zdalnie

Opis stanowiska:

  • Codzienny kontakt z kandydatami Adecco, telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim
  • Proponowanie ofert pracy kandydatom
  • Umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
  • Udzielanie informacji na temat prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji, w sprzedaży, w call center
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kandydatem
  • Umiejętność badania potrzeb kandydatów
  • Chęć do pracy telefonicznej z kandydatami, otwartość oraz komunikatywność
  • Entuzjazm i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Numer referencyjny: WEW/ACC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.