Konsultant Medyczny - Medycyna Estetyczna (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisko Konsultanta Medycznego, będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży produktów firmy na podległym terenie poprzez aktywne planowanie i wdrażanie działań promocyjnych (wizyty promocyjne, spotkania naukowe, udział w kongresach naukowych), zgodnie z założeniami firmy oraz procedurami Compliance.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest innowacyjna firma farmaceutyczna, która z sukcesem prowadzi działalność w ponad 100 krajach na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem obszaru medycyny estetycznej w strukturach naszego klienta, poszukujemy doświadczonego konsultanta medycznego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktów firmy poprzez wdrażanie i planowanie działań promocyjnych na podległym regionie.

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży produktu z obszaru medycyny estetycznej na podległym terenie
  • Opracowanie biznes planu dla regionu w celu maksymalizacji efektywności wizyt u docelowej grupy lekarzy
  • Systematyczna i planowa współpraca z klientami zgodnie z klasyfikacją / segmentacja / targetingiem
  • Implementacja strategii firmy na poziomie regionu
  • Proaktywność poprzez zgłaszanie propozycji akcji promocyjnych w celu zwiększenia udziału w rynku i zakresu obsługi lekarzy
  • Gromadzenie i miesięczna aktualizacja informacji o konkurencji (ceny/działania promocyjne/zmiany personalne)
  • Cykliczne raporty z odbytych wizyt i spotkań oraz wykorzystania przyznanego budżetu marketingowego, bieżące raportowanie w systemie
  • Organizowanie regionalnych spotkań naukowych/szkoleń edukacyjnych odpowiadających potrzebom regionu
  • Udział w organizowaniu i obsłudze stoisk firmowych podczas imprez ogólnokrajowych i lokalnych

Profil kandydata

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz analityczne
  • Myślenie strategiczne
  • Zorientowanie na realizację założonych celów
  • Wiedza z zakresu technik promocyjnych i negocjacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Możliwość pracy z innowacyjnym portfelem produktów
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page