Konsultant lelefoniczny/nie sprzedaż

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Młodszy Konsultant ds. Monitoringu Egzekucyjnego

Zakres obowiązków:
o Prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia (telefon);
o Monitorowanie etapu postępowania egzekucyjnego;
o bieżące diagnozowanie potrzeb klienta
o dbanie o porządek i aktualizowanie danych w bazie
o Dbałość o wizerunek spółki
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
o Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym,
o Szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających Twoje kompetencje (w tym szkolenie z negocjacji)
o Na początek zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – później możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy użytkownika,
o Interesujące i pełne wyzwań stanowisko,
o Pracę w centrum miasta
o Pracę w systemie 3-zmianowym (w godzinach 7.00-20.00)
o Zatrudnienie od już

Wymagania

Nasze oczekiwania:
o Doskonałe umiejętności komunikacyjne
o Umiejętności prowadzenia negocjacji
o Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
o Doświadczenie w obsłudze klienta – znajomość standardów obsługi klienta
o Mile widziane doświadczenie w Call Center/Contact Center
o Wysoka kultura osobista
o Mile widziana znajomość podstaw procesu egzekucji komorniczej;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force ). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Call Center / Telemarketing