Konsultant / Konsultantka Infolinii

Wawa Taxi Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć:

  • przyjmowanie połączeń przychodzących
  • wprowadzanie zleceń do systemu
  • bieżąca pomoc Klientom
  • koordynowanie bieżących zleceń
  • wspierać telefonicznie Klientów oraz Kierowców

To Twoje miejsce pracy jeśli:

  • masz miły głos
  • jesteś komunikatywny
  • otwarty
  • umiesz efektywnie działać pod presją czasu, w sytuacjach „bez wyjścia”
  • energiczna i dynamiczna praca dodaje Ci sił
  • lubisz pracować z ludźmi i być wsparciem dla nich
  • znasz język angielski - w stopniu komunikatywnym – co będzie dodatkowym atutem
  • lubisz pracę w systemie zmianowym

U nas otrzymasz:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w nowoczesnej firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku usług taksówkowych w Polsce
  • Praca w systemie zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym
  • Szkolenie z obsługi Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią za efektywność Twojej pracy
  • Wsparcie Kierownika, który ma duże i merytoryczne doświadczenie

Prezentacja firmy

Jedna z największych warszawskich korporacji taksówkowych działająca na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta